SOPO Optik Haberleşme Co, Ltd 2009 yılında, bir büyük üretici ve pasif fiber optik bileşenleri ve ekipman tedarikçisi olarak kuruldu. Yüksek kalite kontrol sistemi, ileri üretim ekipmanı ve yüksek vasıflı işçiler ile fiber optik pasif bileşenlerin ve ekipmanların tasarımında ve üretiminde zengin deneyimlerle, ünlü iletişim şirketi birçok ile iyi ilişkiler kurduk. Biz Optik İzolatör, İzolatör Çekirdek, Kollimator, WDM serisi, Optik Switch, Optik Sirkülatör ve benzeri dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Standart parçalar dışında, müşterinin özelliklerine göre de özel parçalar sunabiliriz.

Haber Merkezi

newscenter CWDM SFP Alıcı-Verici Modülü 1270nm-1...

CWDM SFP alıcı-verici modülü 1270nm-1610nm Dalga Boyu, SMF fiber, LC konektörü, 100 km'...

İletişim

Bizimle iletişime geçin
SOPO optik iletişim Co, Ltd

Adres: JinDiDa sanayi bölgesi, Langkou sanayi Pak, Dalang Street, Longhua yeni District, Shenzhen, Çin

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posta: sales1@sopo.net.cn

SOPO optik iletişim Co, Ltd
foottop