100G, 200 G HZ DWDM ders ekleme-bırakma modülü Multiplexer SFP Lrm ekipman

100G, 200 G HZ DWDM ders ekleme-bırakma modülü Multiplexer SFP Lrm ekipman

Açıklama 100GHz 200GHz DWDM optik All-damla Multiplexer ince film kaplama teknolojisi ve özel tasarım kullanır.

Function


Açıklama
100GHz 200GHz DWDM optik All-damla Multiplexer kullanır ince film kaplama teknolojisi ve optik elde etmek için özel tasarım mikro optik ambalaj yapıştırma akı metal ekledikten veya ITU dalga boyu. ITU kanal Merkezi dalga boyu, düşük ekleme kaybı, yüksek kanal yalıtım, geniş pass band, düşük sıcaklık hassasiyeti ve epoksi ücretsiz optik yol sağlar. Bu dalga boyu yaptırdıkları için telekomünikasyon ağ sisteminde kullanılabilir.
Özellikleri
• Düşük ekleme kaybı
• Geniş pass bandı
• Yüksek kanal izolasyon
• Yüksek kararlılık ve güvenilirlik
• Epoksi-Alerjik optik yol üzerinde
Uygulamalar
• Kanal yaptırdıkları
• DWDM ağ
• Dalga boyu yönlendirme
• Fiber optik amplifikatör
• CATV fiberoptik sistemi

Performans özellikleri

Parametre

MUX/DEMUX

Kanal dalga boyu (nm)

ITU kılavuz

Merkezi dalga boyu doğruluk (nm)

±0.5

±0.1

Kanal aralığı (nm)

100

200

Kanal Passband (@-0.5dB bant genişliği (nm)

andgt; 0,22

andgt; 0,5

Kanal ekleme kaybı (dB) geçmek

≤1.0

≤0.9

Yansıma kanal ekleme kaybı (dB)

≤0.6

≤0.6

Kanal dalgalanma (dB)

andlt; 0.3

Yalıtım (dB)

Bitişik

andgt; 30

Sigara bitişik

andgt; 40

Inertion kaybı sıcaklık hassasiyeti (dB/℃)

andlt; 0,005

Dalga boyu sıcaklığı (nm/℃) kayması

andlt; 0,002

Polarizasyon bağımlı kaybı (dB)

andlt; 0,1

Polarizasyon modu dağılım

andlt; 0,1

Yönsel (dB)

andgt; 50

Dönüş kaybı (dB)

andgt; 45

Maksimum güç kullanımı (mW)

500

Opterating sıcaklık (℃)

-10~+75

Depolama Sıcaklığı (℃)

-40~85

Paket boyutu (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um gevşek tüpü)

Teknik özellikler önceden haber verilmeden değiştirilebilir.

Aygıtın bağlayıcı olmadan olduğunu tanımlamasının.

Sipariş bilgileri

DWDM

X

XX

X

X

XX

İTÜ

Pass kanal

Fiber türü

Lif uzunluğu

Bağlayıcı In/Out

1 = 100 GR
2 = 200 GR

01 Ch01 =
02 Ch02 =
……
60 Ch60 =

1 çıplak fiber =
2 = 900um tüp gevşek

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = yok
1 FC/APC =
2 FC/PC =
3 SC/APC =
4 SC/PC =
5 ST =
6 LC =

PDF
100G, 200 G DWDM optik ders ekleme-bırakma Multiplexer(1x2)

Geniş deneyim ve uzmanlık yararlanarak, SOPO 100g, 200 gr hz dwdm ders ekleme-bırakma modülü multiplexer sfp lrm ekipman yüksek kalite ve düşük fiyat ürün ve mükemmel servis için en büyük üreticilerinden biri olarak tanınır. Çin'den fabrikamız üretilen ucuz ürünler satın almak için ücretsiz olması.

Hot Tags: 100g, 200 hz DWDM ders ekleme-bırakma modülü multiplexer SFP lrm ekipman üreticileri, fabrika, Çin, kalite, düşük fiyat, ucuz malı g
ilgili ürünler
Bizimle iletişime geçin
SOPO Optik Haberleşme Co, Ltd

Adres: JinDiDa Sanayi Bölgesi, Langkou Sanayi Pak, Dalang Caddesi, Longhua Yeni Bölgesi, Shenzhen, Çin

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posta: 18818523155@163.com

SOPO Optik Haberleşme Co, Ltd
foottop