1310nm/1550nm 10gb DWDM SFP Sx alıcı-verici Gigabit Ethernet

1310nm/1550nm 10gb DWDM SFP Sx alıcı-verici Gigabit Ethernet

Ürün Tanıtım: DWDM SFP tek fiber DWDM sistemi ve çift fiber DWDM sistemi ile kullanılacak

Function

1、Product giriş:DWDM SFP tek fiber DWDM sistemi ve çift fiber DWDM sistemi ile kullanılacak

Yoğun dalga boyu Division Multiplexing (DWDM) Küçük Form Faktörlü Takılabilir (SFP) alıcı-vericileri sağlamak

yüksek hız ve fiziksel anlatım bu todayand #39; s ağ dağıtım teslim ederken gerektirir

esneklik ve stok bu ağ yöneticileri talebi kontrol eder. Bizim DWDM çıkışı toplamda mevcuttur

100 GHz veya 50Ghz C-band dalgaboyu DWDM ITU ızgara üzerinde. Onlar çok kaynak için tasarlanmıştır

Geniş ağ donanım uyumluluğu sağlamak için anlaşma (MSA) standartlar. Multirate arabirimleri olarak onlar

8 G/10 G lütfen SFP + Kategori görmek için 4,25 Gbps, 100 MB/sn üzerinden herhangi bir iletişim kuralına destek.

Küçük form faktörü takılabilir modülleri için çift yönlü seri halinde optik EOLS-16xx-xx alıcı-vericileri vardır

veri iletişimi gibi 4 x / 2 x / 1 x Fiber Kanal, SDH/SONET, Ethernet uygulamaları. Belgili tanımlık ölçü birimi

sıcak takılabilir ve dijital Tanılama işlevleri alan SFP içinde belirtilen bir I2C seri veri yolu üzerinden kullanılabilir

MSA SFF-8472. Belgili tanımlık ölçü birimi IEEE802.3 Gigabit Ethernet standardı gereksinimlerini karşılamak ve

ANSIFiber Kanal özellikleri ve Gigabit Ethernet ve fiber bağlantıları için uygun olan

Kanalortamlar. Tek fiber DWDM sistemi ve çift fiber DWDM sistemi ile kullanılabilir.

2、Product parametresi:DWDM SFP tek fiber DWDM sistemi ve çift fiber DWDM sistemi ile kullanılacak

1234
5678
9101112
13141516

3. ürün özellikleri:DWDM SFP tek fiber DWDM sistemi ve çift fiber DWDM sistemi ile kullanılacak

· OperatingDataRate100Mb ~ 4.25Gbps

· AvailableinallC-BandWavelengthsonthe50GHzor100GhzDWDMITUGrid

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· Sıcak-PluggableSFPFootprintDuplexLCConnectorInterface

· CompliantwithClass1FDAandIEC60825-1

· LaserSafety

· CompliantwithSFPMSA

· CompliantwithSFF-8472

· OperatingCaseTemperature:Standard:0to70 ° C/Genişletilmiş:-5to70 ° C

Nakliye ve hizmet 4、:DWDM SFP tek fiber DWDM sistemi ve çift fiber DWDM sistemi ile kullanılacak

1) ödeme:

2 nakliye:

3) hizmet:

5、 öneriler:DWDM SFP tek fiber DWDM sistemi ve çift fiber DWDM sistemi ile kullanılacak

1)SGMII SFP Standart seri numarası ile SFP MSA temel - 100 fx uygulama tasarım uyumlu olduğunu

2)Fast Ethernet fiber optik üzerinden sürümüdür: 100BASE-SX

3)SFP 4G SFP 4 g fiber optik iletişim ve güç kaynağının Ocak üzerindeki metal yüzey işlevi alma lazer kullanmaktır.

4)CWDM SFP

5)Kompakt SFP CSFP

6)ÇİFT YÖNLÜ SFP SDHSONET

Açıklama
+ DWDM SFP alıcı-vericileri aktarmak ve tek modlu optik fiber üzerinden optik veri almak için tasarlanmıştır. Dijital Tanılama işlevleri bir I2C kullanılabilir. Bu modül tekli mod fiber için tasarlanmıştır ve ITU kılavuz, C bando DWDM dalga boyu nominal bir dalga boyu çalışır. Bu sıcak izin vermek için SFP + 20-pin konektörü ile fişe yeteneği. Verici bölümü ve uluslararası güvenlik standart IEC-60825 göre uyumlu bir sınıf 1 lazer DWDM EML lazer kullanır. Alıcı bölüm bir İĞNE dedektörü ve sınırlayıcı bir sonrası amplifikatör IC kullanır.
Özellikleri
• Optik arayüz IEEE 802.3ae uyumlu
• Elektrik arabirimi SFF-8431 için uyumlu
• Özellikler SFF 8472 ile uyumlu
• SFP + MSA ile uyumlu
• Sıcak takılabilir SFP ayak izi
• Düşük güç tüketimi
• Dahili dijital Tanılama işlevleri
• Sınıf 1 lazer ürünü EN 60825-1 ile uyumludur
• Güç dissipationandlt; 1.5W
• Durum çalışma Sıcaklık aralığı:-5 ° C-70 ° C
Uygulamalar
• 10G Ethernet FEC ile
• 10Gbps SONET/SDH ITU-T G.959.1 P1L1 - 2D 2
• 10Gbps SONET/SDH ITU-T G.709
• 10G BANKASI-ZR/ZW
• 80km 10G Fiber Kanal

Sipariş bilgileri

Parça No.

Veri hızı

Mesafe

Dalga boyu

Çýkýþ gücü (dBm)

Alıcı duyarlılık
(dBm)

DDMI

FDP-xx9-40xD

10Gbps

40km

DWDM EML

-1~4

<-15.8、PIN

Y

FDP-xx9-80xD

10Gbps

80km

DWDM EML

0~5

<-23、APD

Y

PDF
DWDM SFP + alıcı-verici


SOPO 1310nm/1550nm 10 gb dwdm sfp sx alıcı verici gigabit en büyük üreticilerinden biri olarak bilinen geniş deneyim ve uzmanlık yararlanarak, yüksek kalite ve düşük fiyat ürün ve mükemmel servis için ethernet. Çin'den fabrikamız üretilen ucuz ürünler satın almak için ücretsiz olması.

Hot Tags: Çin'de yapılan 1310nm/1550nm 10 gb DWDM SFP sx alıcı verici gigabit ethernet üreticileri, fabrika, kalite, düşük fiyat, ucuz
ilgili ürünler
Bizimle iletişime geçin
SOPO optik iletişim Co, Ltd

Adres: JinDiDa sanayi bölgesi, Langkou sanayi Pak, Dalang Street, Longhua yeni District, Shenzhen, Çin

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posta: sales1@sopo.net.cn

SOPO optik iletişim Co, Ltd
foottop