4,8,16ch-cwdm-MUX-Demux-cwdm-Module SFP Mini Cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm

4,8,16ch-cwdm-MUX-Demux-cwdm-Module SFP Mini Cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm

SOPOfiber bir tam aralığı, CWDM Mux-Demux ve her türlü uygulamalar ve ağ çözümleri uygun optik eklemek bırakın Multiplexer (OADM) birimleri sunmaktadır.

Function

SOPOfiber bir tam aralığı, CWDM Mux-Demux ve her türlü uygulamalar ve ağ çözümleri uygun optik eklemek bırakın Multiplexer (OADM) birimleri sunmaktadır. Bazı en yaygın olanları şunlardır: Gigabit andamp; 10GEthernet, SDH/SONET, ATM, ESCON, Fiber Kanal, FTTx ve CATV.

SOPOfibersand #39; Kaba dalga boyu bölünme multiplexer (CWDM Mux/Demux) ince film kaplama teknolojisi ve mikro optik ambalaj yapıştırma akı metal özel tasarım kullanır. Düşük ekleme kaybı, yüksek kanal yalıtım, geniş pass band, düşük sıcaklık hassasiyeti ve epoksi ücretsiz optik yol sağlar.

Bir tek lif üzerinde 16 kanal veya hatta 18 kanal Multiplexing kadar bizim CWDM Mux Demux ürünler sağlar. Nedeniyle düşük ekleme kaybı WDM ağlarda gereklidir, biz de bir seçenek olarak IL azaltmak için CWDM Mux/Demux Modül içindeki "Skip bileşeni" ekleyebilirsiniz. Standart CWDM Mux/Demux paket türü içerir: ABS kutu paket, LGX pakcage and19 "1U rackmount.

Özellikleri

Düşük ekleme kaybı

Geniş pass grubu

Yüksek kanal yalıtım

Yüksek kararlılık ve güvenilirlik

Epoksi-Alerjik optik yol üzerinde

Erişim ağı

Uygulamalar

Satır izleme

WDM ağ

Telekomünikasyon

Hücresel uygulama

Fiber optik amplifikatör

Acess ağ

Performans özellikleri

Parametre

4 kanal

8 Kanal

16 kanal

MUX

Demux

MUX

Demux

MUX

Demux

Kanal dalga boyu (nm)

1270~1610

Merkezi dalga boyu doğruluk (nm)

±0.5

Kanal aralığı (nm)

20

Kanal Passband (@-0.5dB bant genişliği (nm)

andgt; 13

Ekleme kaybı (dB)

≤1.6

≤2.5

≤4.5

Kanal bütünlüğü (dB)

≤0.6

≤1.0

≤1.5

Kanal dalgalanma (dB)

0.3

Yalıtım (dB)

Bitişik

N/A

andgt; 30

N/A

andgt; 30

N/A

andgt; 30

Sigara bitişik

N/A

andgt; 40

N/A

andgt; 40

N/A

andgt; 40

Inertion kaybı sıcaklık hassasiyeti (dB /)

andlt; 0,005

Dalga boyu sıcaklık değişen (nm /)

andlt; 0,002

Polarizasyon bağımlı kaybı (dB)

andlt; 0,1

Polarizasyon modu dağılım

andlt; 0,1

Yönsel (dB)

andgt; 50

Dönüş kaybıdB

andgt; 45

Maksimum güç kullanımı (mW)

300

Opterating sıcaklık (℃)

-5~+75

Depolama Sıcaklığı (℃)

-40~85

Paket boyutu (mm)

L100 x W80 x H10

L142 x W102 H14.5 x

Belirtimi önceden haber verilmeden değiştirilebilir.

Aygıtın bağlayıcı olmadan olduğunu tanımlamasının.

Sipariş bilgileri

CWDM

X

XX

X

XX

X

X

XX


Kanal aralığı

Kanal Sayısı

Yapılandırma

1 kanal

Fiber türü

Lif uzunluğu

Bağlayıcı In/Out

C = CWDM ızgara

04 = 4 kanal

08 = 8 Kanal

16 = 16 kanal

18 = 18 kanal

N = N kanal

M = Mux

D Demux =

O OADM =

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS özel =

1 çıplak fiber =

2 = 900um tüp gevşek

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = belirtin

0 = yok

1 FC/APC =

2 FC/PC =

3 SC/APC =

4 SC/PC =

5 ST =

6 LC =

S = belirtin


Açıklama:

Mini CWDM Mux ve Demux modül esas ince film filtre teknolojisi ve multiplex veya 4 kanal veya 1271 aralığında 8 kanal CWDM dalga boyu de-multiplex için kullanılan boş alan paket teknolojisi, ~ 1611nm, ve yükseltme bağlantı noktası isteğe bağlıdır.

özellikleri

Düşük ekleme kaybı

Yüksek yalıtım
Düşük PDL
Kompakt tasarım
Yüksek güvenilirlik ve sağlamlık


Uygulamalar
Uygulamalar

CWDM sistemi
PON ağlar
CATV bağlantılar


Uyum
Uyum

√ Telcordia GR-1209-CORE-2001
√ Telcordia GR-1221-CORE-1999
√ RoHS


Teknik Özellikler

Belirtimi



Geniş deneyim ve uzmanlık yararlanarak, SOPO 4,8,16ch-cwdm-mux-demux-cwdm-module sfp mini cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm yüksek kalite ve düşük fiyat ürün ve mükemmel servis için en büyük üreticilerinden biri olarak tanınır. Çin'den fabrikamız üretilen ucuz ürünler satın almak için ücretsiz olması.

Hot Tags: Çin'de yapılan 4,8,16ch-cwdm-mux-demux-cwdm-module SFP mini cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm üreticileri, fabrika, kalite, düşük fiyat, ucuz
ilgili ürünler
Bizimle iletişime geçin
SOPO Optik Haberleşme Co, Ltd

Adres: JinDiDa Sanayi Bölgesi, Langkou Sanayi Pak, Dalang Caddesi, Longhua Yeni Bölgesi, Shenzhen, Çin

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posta: 18818523155@163.com

SOPO Optik Haberleşme Co, Ltd
foottop