4 yol dijital ses çıkışı Fiber optik kurşun Pon Plc-kırma

4 yol dijital ses çıkışı Fiber optik kurşun Pon Plc-kırma

PLC (düzlemsel Lightwave devre) kırma tek mod kırma bir bile split oranı bir giriş fiber üzerinden birden çok çıkış lifleri ile vardır.

Function

PLC (düzlemsel Lightwave devre) kırma tek mod kırma bir bile split oranı bir giriş fiber üzerinden birden çok çıkış lifleri ile vardır. Mevcut bölme sayar vardır: 1 x 4, 1 x 8, 1 x 16 ve 1 x 32. PLC kırma 900µm gevşek tüp singlemode fiber availble vardır ve sonlandırıldı veya sizin ihtiyaçlarınıza göre çalıştırdı. Unconnectorized PLC kırma bağlayıcılar ile kolay yapıştırma veya Kablo Tesisatı Kurulumu için gel. Mühendislerimiz PLC kırma Fiber optik bağlayıcılar seçiminiz ile mevcuttur: LC/UPC, LC/APC, SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC ve ST/UPC.

Geniş deneyim ve uzmanlık yararlanarak, SOPO 4 yolu dijital ses çıkışı fiber optik kurşun pon plc-kırma yüksek kalite ve düşük fiyat ürün ve mükemmel servis için en büyük üreticilerinden biri olarak tanınır. Çin'den fabrikamız üretilen ucuz ürünler satın almak için ücretsiz olması.

Hot Tags: Çin, kalite, düşük fiyat, ucuz malı 4 yolu dijital ses çıkışı fiber optik kurşun pon plc-kırma üreticileri, fabrika,
Bizimle iletişime geçin
SOPO optik iletişim Co, Ltd

Adres: JinDiDa sanayi bölgesi, Langkou sanayi Pak, Dalang Street, Longhua yeni District, Shenzhen, Çin

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posta: sales1@sopo.net.cn

SOPO optik iletişim Co, Ltd
foottop