4port 200 gr DWDM SFP alıcı-verici bakır

4port 200 gr DWDM SFP alıcı-verici bakır

Sopofiber 100GHz 200GHz DWDM optik All-damla Multiplexer ince film kaplama teknolojisi ve özel tasarım kullanır.

Function

Sopofiberand #39; 100GHz 200GHz DWDM optik All-damla Multiplexer kullanır ince film kaplama teknolojisi ve optik elde etmek için özel tasarım mikro optik ambalaj yapıştırma akı metal ekledikten veya ITU dalga boyu. ITU kanal Merkezi dalga boyu, düşük ekleme kaybı, yüksek kanal yalıtım, geniş pass band, düşük sıcaklık hassasiyeti ve epoksi ücretsiz optik yol sağlar. Bu dalga boyu yaptırdıkları için telekomünikasyon ağ sisteminde kullanılabilir.

Özellikleri

• Düşük ekleme kaybı

• Geniş pass bandı

• Yüksek kanal izolasyon

• Yüksek kararlılık ve güvenilirlik

• Epoksi-Alerjik optik yol üzerinde

Uygulamalar

• Kanal yaptırdıkları

• DWDM ağ

• Dalga boyu yönlendirme

• Fiber optik amplifikatör

• CATV fiberoptik sistemi

Performans özellikleri

Parametre

MUX/DEMUX

Kanal dalga boyu (nm)

ITU kılavuz

Merkezi dalga boyu doğruluk (nm)

±0.5

±0.1

Kanal aralığı (nm)

100

200

Kanal Passband (@-0.5dB bant genişliği (nm)

andgt; 0,22

andgt; 0,5

Kanal ekleme kaybı (dB) geçmek

≤1.0

≤0.9

Yansıma kanal ekleme kaybı (dB)

≤0.6

≤0.6

Kanal dalgalanma (dB)

andlt; 0.3

Yalıtım (dB)

Bitişik

andgt; 30

Sigara bitişik

andgt; 40

Inertion kaybı sıcaklık hassasiyeti (dB/℃)

andlt; 0,005

Dalga boyu sıcaklığı (nm/℃) kayması

andlt; 0,002

Polarizasyon bağımlı kaybı (dB)

andlt; 0,1

Polarizasyon modu dağılım

andlt; 0,1

Yönsel (dB)

andgt; 50

Dönüş Loss(dB)

andgt; 45

Maksimum güç kullanımı (mW)

500

Opterating sıcaklık (℃)

-10~+75

Depolama Sıcaklığı (℃)

-40~85

Paket boyutu (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um gevşek tüpü)

Teknik özellikler önceden haber verilmeden değiştirilebilir.

Aygıtın bağlayıcı olmadan olduğunu tanımlamasının.

Sipariş bilgileri

DWDM

X

XX

X

X

XX

İTÜ

Pass kanal

Fiber türü

Lif uzunluğu

Bağlayıcı In/Out

1 = 100 GR

2 = 200 GR

01 Ch01 =

02 Ch02 =

……

60 Ch60 =

1 çıplak fiber =

2 = 900um tüp gevşek

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = yok

1 FC/APC =

2 FC/PC =

3 SC/APC =

4 SC/PC =

5 ST =

6 LC =

Geniş deneyim ve uzmanlık yararlanarak, SOPO 4port 200 gr dwdm bakır sfp alıcı-verici yüksek kalite ve düşük fiyat ürün ve mükemmel servis için en büyük üreticilerinden biri olarak tanınır. Çin'den fabrikamız üretilen ucuz ürünler satın almak için ücretsiz olması.

Hot Tags: 4port 200 gr DWDM SFP alıcı-verici üreticileri, bakır fabrikası, Çin, kalite, düşük fiyat, ucuz malı
Bizimle iletişime geçin
SOPO optik iletişim Co, Ltd

Adres: JinDiDa sanayi bölgesi, Langkou sanayi Pak, Dalang Street, Longhua yeni District, Shenzhen, Çin

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posta: sales1@sopo.net.cn

SOPO optik iletişim Co, Ltd
foottop