850nm/1060nm/980nm/1480nm yüksek-power-polarizasyon-duyarlı Usb optik birleştiğinde izolatör ŞA

850nm/1060nm/980nm/1480nm yüksek-power-polarizasyon-duyarlı Usb optik birleştiğinde izolatör ŞA

İzolatör optik bileşeni bir türüdür, onun temel fonksiyonu olumlu transfer optik sinyal fark ve ters ışık inhibe

Function

İzolatör optik bileşeni bir türüdür, onun temel fonksiyonu olumlu transfer optik sinyal fark ve ters ışık inhibe.

Özellikleri
• Düşük ekleme kaybı
• Yüksek izolasyon
• Yüksek güç kullanımı
• Yüksek dönüş kaybı
Uygulamalar
• Fiber lazer çizgi izleme
• Araçları
• Lif amplifikatör
• Laboratuvar araştırma

Performans özellikleri

Parametreleri

Birim

Değerleri

Merkezi dalga boyu (λc)

NM

1064 veya belirt

Çalışma dalga boyu aralığı

NM

±10

Typ.Peak yalıtım

dB

32~40

23℃, dk. yalıtım

dB

26

Typ.Peak ekleme kaybı

dB

0.6

Max. 23℃, λc zararına ekleme

dB

1.0

Min. dönüş kaybı (1/bağlantı noktası 2)

dB

50/50

Max. Polarizasyon bağımlı zararına, 23℃

dB

0.15

Max. Optik güç (CW)

W

1,3,5,10,20 veya belirt

Max. Gerilme yükü

N

5

Fiber türü

Hi1060 Fiber veya LMA Fiber

Çalışma sıcaklığı

-5 + 50 için

Depolama Sıcaklığı

-20 ila + 75

* Nabız uygulamalarda, pls ile tartışmak bizim.

* Gerçek paket boyutları biraz farklı çizim aşağıda gösterilen olabilir doğru boyutları lütfen için bizim.

Sipariş bilgileri

HPPII

X X X X

XX

X X

X

X

X

Dalga boyu

Paket türü

Güç teslim

Bağlayıcı türü

Fiber ceket

Lif uzunluğu

1064 = 1064nm
S = özel

C1 tipi C1 =
C2 tipi C2 =

01 = 1W
02 = 2W
05 = 5W
10 = 10W
20 = 20W

N = hiçbiri
S = özel

1 çıplak fiber =
2 = 900um tüp gevşek
3 = 2 mm kablo
4 = 3 mm kablo

1 = 1 m
2 = 2 m
S = belirtin

PDF
Yüksek güç polarizasyon duyarsız izolatör

1060, 1480nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Özellikleri

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. LowPolarizationSensitivity

Uygulamalar

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberopticLinks

3. FiberopticSystemsTesting

4. FiberopticLANSystems

5. telekomünikasyon

PerformanceSpecifications

Wavelength(NM)

1060

1480

Türü

SingleStage

DualStage

SingleStage

DualStage

Sınıf

Yükseltme

TypicalIsolation(dB)

40

55

41

55

Min.Isolation(dB)

30

45

31

45

TypicalInsertionLoss(dB)

1.5

2.4

0.4

0.5

Max.insertionLoss(dB)

2.0

3.4

0.6

0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧50

≧50

≧65/60

≧65/60

PDL(DB)

≦0.15

≦0.15

≦0.05

≦0.05

PMD(PS)

0.20

0.05

0.20

0.05

Bandwidth(NM)

±15

±15

±15

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ 75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ + 85

FiberType

CorningHi1060

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

Dimensions(mm)

Φ5.5xL30

OpticalPowerHandling(mW)

300







1.At23℃overbandwidth.

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL, operatingwavelengthrange.-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Dalga boyu

Sınıf

PigtailStyle

FiberLength

Paket

İçinde / OutConnector

VAR Singlestage =

IU Dualstage =

10 = 1060nm

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

LB LBand =

P Premium =

1 BareFiber =

2 = 900umjacket

1 = 1.0 m

2 = 1,5 m

3 = 2.0 m

4 CustomLength =

B Btype =

0 = yok

1 FC/APC =

2 FC/PC =

3 SC/AC =

4 SC/PC =

5 ST =

6 LC =

850,980, 1060nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Özellikleri

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. LowPDL

4. HighStabilityandHighReliability

5. deneyimlerin

Uygulamalar

1. FiberopticAmplifiers

2. PumpLaserSource

3. FiberopticSensor

4. TestandMeasurement

5. araçları

PerformanceSpecifications

Parametre

Belirtimi

OperatingWavelength(nm)

850±20,980±20,1060±20

TypicalIsolation(dB)

25

MinimumIsolation(dB)

23

TypicalInsertion(dB)

1.0

MaximumInsertionLoss(dB)

1.2

ReturnLoss(dB)

50

PDL(DB)

0.2

OperatingTemperature(℃)

0 ~ + 50

StorageTemperature(℃)

-40 ~ + 85

Fibertype

HI780Fiberorcustomer

PackageDimension(nm)

L52xW28xH27

PowerHandling(mW)

300

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Orderinginformation

OLDUĞUNU

XX

X

X

X

XX


Dalga boyu

PigtailStyle

FiberLength

FiberType

İçinde / OutConnector

85 = 850nm

98 = 980nm

10 = 1060nm

1 BareFiber =

2 = 900umjacket

1 = 0,25 m

2 = 0,5 m

3 = 1.0 m

S = CustomerLength

1 HI780 =

2 HI980 =

3 HI1060 =

0 = yok

1 FC/APC =

2 FC/PC =

3 SC/APC =

4 SC/PC =

5 ST =

6 LC =

S = özel


SOPO geniş deneyim ve uzmanlık yararlanarak, 850nm/1060nm/980nm/1480nm yüksek-power-polarizasyon-duyarlı usb optik eşleşmiş izolatör en büyük üreticilerinden biri olarak bilinen ŞA yüksek kalite ve düşük fiyat ürün ve mükemmel servis için. Çin'den fabrikamız üretilen ucuz ürünler satın almak için ücretsiz olması.

Hot Tags: 850nm/1060nm/980nm/1480nm yüksek-power-polarizasyon-duyarlı usb optik izolatör IC üreticileri, fabrika, Çin, kalite, düşük fiyat, ucuz malı birleştiğinde
ilgili ürünler
Bizimle iletişime geçin
SOPO optik iletişim Co, Ltd

Adres: JinDiDa sanayi bölgesi, Langkou sanayi Pak, Dalang Street, Longhua yeni District, Shenzhen, Çin

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posta: sales1@sopo.net.cn

SOPO optik iletişim Co, Ltd
foottop