En iyi güç optik kablo tel PLC fasulye Splitter düzlemsel Lightwave devre Splitter 2 In 1 fiyat dışarı

En iyi güç optik kablo tel PLC fasulye Splitter düzlemsel Lightwave devre Splitter 2 In 1 fiyat dışarı

Açıklama düzlemsel lightwave devre (PLC) splitter silis optik kullanarak fabrikasyon optik güç yönetim aygıtı türüdür

Function

Açıklama
Düzlemsel lightwave devre (PLC) splitter silis optik dalga kılavuzu teknolojisini kullanarak fabrikasyon optik güç yönetim aygıtı türüdür. Küçük boyutu, yüksek güvenilirlik, geniş çalışma dalga boyu aralığı ve iyi kanal kanal bütünlüğü bulunmaktadır ve PON ağlarda optik sinyal güç bölme gerçekleştirmek için yaygın olarak kullanılır. dizi uyarlanmış olan 1xN ve 2xN splitter ürünleri için özel uygulamalar sağlar.
Tüm ürünleri GR-1209-CORE ve GR-1221-CORE gereksinimleri karşılar.
Özellikleri
• Düşük ekleme kaybı
• Düşük PDL
• Kompakt tasarım
• İyi kanal kanal bütünlüğü
• Geniş çalışma dalga boyu: 1260nm 1650nm için gelen
• Geniş çalışma sıcaklığı: dan - 40℃ 85℃ için
• Yüksek güvenilirlik ve sağlamlık
Uygulamalar
• FTTX sistemleri
• PON ağlar
• CATV Linkler
• Optik sinyal dağıtım
Uyum
• Telcordia GR-1209-CORE
• Telcordia GR-1221-CORE
• RoHS

Teknik Özellikler

1 × N PLC Splitter

Parametreleri

1×2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

1×128

Dalga boyu işletim
(nm)

1260~1650

Fiber türü

G657A1 veya belirtilen müşteri

Ekleme kaybı
(dB) (P/S Grade)

3.8/4.0

7.1/7.3

10.2/10.5

13.5/13.7

16.5/16.9

20.5/21.0

23.8/24.2

Kaybı tekdüzelik (dB)

0.4

0.6

0.8

1.2

1.5

2.0

2.5

Polarizasyon bağımlı Loss(dB)

0.2

0.2

0.2

0.25

0.3

0.35

0.4

Dönüş kaybı (dB)
(P/S Grade)

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

Yönsel (dB)

55

55

55

55

55

55

55

Dalga boyu bağımlı kaybı (dB)

0.3

0.3

0.3

0.5

0.5

0.5

0.5

Sıcaklık kararlılığı
(-40 ~ 85 ℃) (dB)

0.4

0.4

0.4

0.5

0.5

0.5

0.5

Çalışma sıcaklığı (℃)

-40~85

Depolama Sıcaklığı
(℃)

-40~85

Aygıt boyut
(mm)

40×4×4

40×4×4

40×4×4

50×4×4

50×7×4

60×12×4

N/A

Modülü boyut
(mm)

100×80×10

100×80×10

100×80×10

120×80×18

140×115×18

140×115×18

140×115×18

Mini modülü Boyut (mm)

50×7×4

50×7×4

50×7×4

60×12×4

80×20×6

100×40×6

N/A

1. bağlayıcılar belirtilen.

2. ekle ek bir 0.15dB kaybı bağlayıcı başına.

3. 2xN PLC Splitter özellikleri detaylı PDF dokümanı'na bakınız.

Sipariş bilgileri

PLC

XXXX

X

X

X

X

X

X

Bağlantı noktası

Pigtall tarzı giriş

Giriş konektörü

Çıkış Pigtll
Stil

Lif uzunluğu

Çıkış
Bağlayıcı

Paket türü

PLC

0102 = 1 x 2
0104 = 1 x 4
0108 = 1 x 8
0116 = 1 x 16
0132 = 1 x 32
0164 = 1 x 64
1128 = 1 x 128
0204 = 2 x 4
0208 = 2 x 8
0216 = 2 x 16
0232 = 2 x 32
0264 = 2 x 64
2128 = 2 x 128

0 = çıplak fiber
1 = 900um
Gevşek tüp
2 = 900umJacket
3 = 2.0mmcable
4 = 3.0mmcable

0 = yok
1 = SC/PC
2 SC/APC =
3 = FC/PC
4 FC/APC =
5 ST =
6 LC =
7 LC/APC =
8 E2000 =
S = özel

0 = çıplak fiber
1 = 900um
Gevşek tüp
2 = 900um
Ceket
3 = 2.0mmcable
4 = 3.0mmcable

0 = 0,5 m
1 = 1 m
2 = 1,5 m
3 = 2 m
4 = 3 m
5 = 4 m
S özel =

0 = yok
1 = SC/PC
2 SC/APC =
3 = FC/PC
4 FC/APC =
5 ST/PC =
6 LC/PC =
7 LC/APC =
8 E2000 =
S = özel

A = 4 X 4 X 40
B = 4 X 7 X 50
C = 4 X 12 X 60
D = 4 X 7 X 60
E = 6 X 20 X 80
F = 100 X 80 X 10
G = 120 X 80 X 18
H = 140 X 115 X 18
Ben 19andquot; = 1U Raf
S = özel

PDF
PLC Splitter (düzlemsel Lightwave devre Splitter)


En iyi en büyük üreticilerden biri optik kablo tel plc fasulye splitter düzlemsel lightwave devre splitter 2 in 1 fiyat yüksek kalite ve düşük fiyat ürün ve mükemmel servis için dışarı yeti gibi geniş deneyim ve uzmanlık yararlanarak, SOPO olduğunu herkes biliyor. Çin'den fabrikamız üretilen ucuz ürünler satın almak için ücretsiz olması.

Hot Tags: En iyi optik kablo tel plc fasulye splitter düzlemsel lightwave devre splitter 2 in 1 fiyatı imalatçıları, dışarı fabrika, Çin, kalite, düşük fiyat, ucuz malı powered
ilgili ürünler
Bizimle iletişime geçin
SOPO optik iletişim Co, Ltd

Adres: JinDiDa sanayi bölgesi, Langkou sanayi Pak, Dalang Street, Longhua yeni District, Shenzhen, Çin

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posta: sales1@sopo.net.cn

SOPO optik iletişim Co, Ltd
foottop