Cisco X2 Xfp 10 g Lr Sr Mm Oc192sr 10gbase uyumlu SFP + 1310nm 20 km IND alıcı-verici

Cisco X2 Xfp 10 g Lr Sr Mm Oc192sr 10gbase uyumlu SFP + 1310nm 20 km IND alıcı-verici

Cisco XFP-10G-MM-SR uyumlu 10GBASE-SR XFP alıcı verici (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM) ürün ayrıntıları OEM ve amp

Function

Cisco XFP-10G-MM-SR uyumlu 10GBASE-SR XFP alıcı verici (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM)

Ürün ayrıntıları

Cisco hakiki

XFP-10G-MM-SR

Satıcı adı

Fiberstore

Form türü

XFP

Maksimum veri hızı

10.3125Gbps

Dalga boyu

850nm

Max kablo mesafe

OM3 MMF üzerinden 300m

Arabirimi

LC dubleks

Optik bileşenleri

VCSEL 850nm

Kablo türü

MMF

DOM desteği

Evet

TX güç

-3.5 ~ 5.3dBm

Alıcı duyarlılık

andlt;-13dBm

Ticari Sıcaklık aralığı

0-70° C (32-158° F)

HTS uyumlaştırılmış kod

8517706000

OEM andamp; Gümrük

Çeşitli dünya sınıf OEM üreticileri ile 8 yılı aşkın ortaklık, Sopofiber tüm ihtiyaçları ve optik tasarım, mekanik tasarım, baskılı devre kartı (PCB) düzen ve elektrik tasarım, yazılım andamp de dahil olmak üzere özellikleri, özelleştirilmiş ve düşük maliyetli çözümler kaliteli sağlamak mümkün; Firmware tasarım, entegre montaj, belirli etiketleri, vb. Kabaran satış ve olumlu müşteri görüşleri, Sopofiber hızla dünya çapında genişleyen ve optik iletişim sektöründe lider kuruluş haline geliyor. Ürünlerimizde ilgileniyorsanız, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

Ambalaj andamp; Etiketleme

Bu kadar kolay almak ve iyi korunmuş alıcı verici paketi etiketli ve işaretli bysopofiberas varsayılan. Özel etiket veya paket çözümler istek temin edilir.

Cisco XFP-10GLR-OC192SR uyumlu 10GBASE-LR/LW ve OC-192/STM-64 SR-1 XFP alıcı verici (SMF, 1310nm, 10km, LC, DOM)

Ürün ayrıntıları

Cisco hakiki

XFP-10GLR-OC192SR

Satıcı adı

Fiberstore

Form türü

XFP

Maksimum veri hızı

10.3125Gbps

Dalga boyu

1310nm

Max kablo mesafe

10km

Arabirimi

LC dubleks

Optik bileşenleri

DFB 1310nm

Kablo türü

SMF

DOM desteği

Evet

TX güç

-6 ~ 0dBm

Alıcı duyarlılık

andlt;-14.5dBm

Ticari Sıcaklık aralığı

0-70° C (32-158° F)

HTS uyumlaştırılmış kod

8517706000


Cisco X2-10 GB-SR uyumlu 10GBASE-SR X2 alıcı verici (MMF, 850nm, 300 m, SC, DOM)

Ürün ayrıntıları

Cisco hakiki

X2-10 GB-SR

Satıcı adı

Fiberstore

Form türü

X2

Maksimum veri hızı

10.3125Gbps

Dalga boyu

850nm

Max kablo mesafe

OM3 MMF üzerinden 300m

Arabirimi

SC dubleks

Optik bileşenleri

VCSEL 850nm

Kablo türü

MMF

DOM desteği

Evet

TX güç

-7.3 ~-1.2dBm

Alıcı duyarlılık

andlt; -11.1dBm

Ticari Sıcaklık aralığı

0-70° C (32-158° F)

HTS uyumlaştırılmış kod

8517706000



Geniş deneyim ve uzmanlık yararlanarak, SOPO cisco x2 xfp 10 g lr sr mm oc192sr 10gbase uyumlu sfp + 1310nm 20 km IND alıcı verici yüksek kalite ve düşük fiyat ürün ve mükemmel servis için en büyük üreticilerinden biri olarak tanınır. Çin'den fabrikamız üretilen ucuz ürünler satın almak için ücretsiz olması.

Hot Tags: Çin, kalite, düşük fiyat, ucuz yapılan cisco x2 xfp 10 g lr sr mm oc192sr 10gbase uyumlu SFP + 1310nm 20 km IND alıcı üreticileri, fabrika,
ilgili ürünler
Bizimle iletişime geçin
SOPO optik iletişim Co, Ltd

Adres: JinDiDa sanayi bölgesi, Langkou sanayi Pak, Dalang Street, Longhua yeni District, Shenzhen, Çin

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posta: sales1@sopo.net.cn

SOPO optik iletişim Co, Ltd
foottop