Fixed-Flange-UPC-fiber-optic-attenuator Lc kablo

Fixed-Flange-UPC-fiber-optic-attenuator Lc kablo

Açıklama sabit flanş SC/UPC Fiber optik zayıflatıcı 1 ~ 25dB isteğe bağlı sabit Attenuators önceden belirlenmiş bir miktar ışık kaybı burada belirtilen uygulamalarda kullanılır.

Function

Açıklama
Flanş SC/UPC Fiber optik zayıflatıcı 1 sabit ~ 25dB isteğe bağlı
Sabit Attenuators önceden belirlenmiş bir miktar ışık kaybı burada belirtilen uygulamalarda kullanılır.
Sunduğumuz LC, FC, SC, ST, MU zayıflatıcı farklı zayıflama düzeyden 1dB 25dB için sabit.
Temel özellikleri
• Bellcore'da uyumlu
• Dalga boyu bağımsız
• Dayanıklılık andamp; Basit ve güvenilir yapısı
Teknik Özellikler
• Çalışma dalga boyu: SM: 1310nm, 1550nm
• MM: 850nm, 1300nm
• Dönüş kaybı: daha fazla 55dB (UPC)
• Zayıflama doğruluk: +/-0,5 (1 ~ 10) +/-1.0(11~30)
• Polarizasyon bağımlı kaybı: daha az 0.2dB
• Max. Optik giriş gücü: 200mW
• Çalışma sıcaklığı aralığı: -40 ~ 80 ° C

Açıklama
Flanş LC/UPC Fiber optik zayıflatıcı 1 sabit ~ 20dB isteğe bağlı
Sabit Attenuators önceden belirlenmiş bir miktar ışık kaybı burada belirtilen uygulamalarda kullanılır.
Sunduğumuz LC, FC, SC, ST, MU zayıflatıcı farklı zayıflama düzeyden 1dB 20dB için sabit.


Geniş deneyim ve uzmanlık yararlanarak, SOPO fixed-flange-upc-fiber-optic-attenuator lc kablo yüksek kalite ve düşük fiyat ürün ve mükemmel servis için en büyük üreticilerinden biri olarak tanınır. Çin'den fabrikamız üretilen ucuz ürünler satın almak için ücretsiz olması.

Hot Tags: Çin'de yapılan fixed-flange-upc-fiber-optic-attenuator lc kablo üreticileri, fabrika, kalite, düşük fiyat, ucuz
ilgili ürünler
Bizimle iletişime geçin
SOPO optik iletişim Co, Ltd

Adres: JinDiDa sanayi bölgesi, Langkou sanayi Pak, Dalang Street, Longhua yeni District, Shenzhen, Çin

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posta: sales1@sopo.net.cn

SOPO optik iletişim Co, Ltd
foottop