LED Fiber optik ek yeri Fiber optik kablo FTTHFTTX Pass 1550nm yansıtacak 1310nm FWDM filtre WDM fiyat

LED Fiber optik ek yeri Fiber optik kablo FTTHFTTX Pass 1550nm yansıtacak 1310nm FWDM filtre WDM fiyat

Yoğun EDFA, Raman amplifikatörler kullanılan FTTH/FTTx geçmek 1550nm yansıtmak 1310nm FWDM filtre WDM FTTX filtre WDM modülü

Function

FTTH/FTTx Pass 1550nm yansıtacak 1310nm FWDM filtre WDM

Yoğun EDFA, Raman amplifikatörler, WDM ağlar ve fiber optik araçları kullanılan FTTX filtre WDM modülü ince Film filtre (TFF) teknolojisi üzerine kurulmuştur. Aygıt birleştirir veya geniş dalga boyu aralığı içinde farklı dalga boylarında ışık ayırır. Bu böylece optik ağ yükseltme ve genişleme yaygın olarak kullanılan iki yönlü iletişim, elde etmek için tek bir lif kapasitesini genişletmek veya yeni kapsamlı iş vb tanıtmak.

Sopofiberprovides filtre tabanlı dalga boyu (WDM) çoklama aygıtları için belirli dalga boyu bantları özel uygulamalarınız için özelleştirilmiş filtre. Bildiğiniz gibi GEPON sistemin kendisi CATV sinyal burada 1550nm kullanarak aynı fiber üzerinden teslim edilir ve FWDM bir yer 1310/1490 üzerinde çalışır nerede bu getVe #39; s andquot; mixedandquot;.

Öğe ayrıntıları

Pass (iletim) kanal: 1550nmReflection kanal: 1310nmHigh yalıtım, güvenilirlik ve kanal isolationLow ekleme kaybı ve mükemmel çevre reliabilityRoHS uyumlu

Paket türü

Tüp paket 250um çıplak fiber ve 900um lif için çelik
ABS kutu 900um, 2.0mm ve 3,0 mm fiber için
Not: 250um çıplak fiber çok donanımlı ile bağlamak için å

Mekanik çizim

Resim AT13/R15, T14/R1315, T1415/R13 FTTX filtre WDM olduğunu
Resim BT15/R13, T13/R1415, T15/R1314, T1314/R15 FTTX filtre WDM olduğunu

Uygulama

Sipariş bilgileri

Madde

Dalga boyu

Fiber türü

Paket türü

Bağlayıcı

Lif uzunluğu

FTTX filtre WDM

Kodu

TX:Transmission dalga boyu range(nm)

250μm

900μm

2mm

3mm

Çelik Boru

ABS kutusu

LGX kaset

1U Rack Mount

Hiçbiri

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

LC/UPC

LC/APC

Diğer

1m
2m

RX: yansıma dalga boyu range(nm)

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp; 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp; 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp; 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm


Led fiber optik ek yeri fiber optik kablo ftthfttx geçmek 1550nm en büyük üreticilerden biri yansıtmak gibi 1310nm fwdm filtre wdm fiyat yüksek kalite ve düşük fiyat ürün ve mükemmel servis için geniş deneyim ve uzmanlık yararlanarak, SOPO olduğunu herkes biliyor. Çin'den fabrikamız üretilen ucuz ürünler satın almak için ücretsiz olması.

Hot Tags: LED fiber optik fiber optik kablo ftthfttx geçmek 1550nm 1310nm fwdm filtre wdm fiyatı imalatçıları, Çin, kalite, düşük fiyat, ucuz yapılan fabrika, yansıtmak splice
Bizimle iletişime geçin
SOPO optik iletişim Co, Ltd

Adres: JinDiDa sanayi bölgesi, Langkou sanayi Pak, Dalang Street, Longhua yeni District, Shenzhen, Çin

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posta: sales1@sopo.net.cn

SOPO optik iletişim Co, Ltd
foottop