Tek modu çift pencere bağdaştırıcılar ve Multimode 1 x 2, 2 x 2 Fiber optik Lc Couplers kaybı erimiş

Tek modu çift pencere bağdaştırıcılar ve Multimode 1 x 2, 2 x 2 Fiber optik Lc Couplers kaybı erimiş

Özellikleri düşük aşırı kaybı Çeşitli bağlantı oranı Kompakt boyutları uygulamaları Uzun-mesafe telekomünikasyon

Function

Özellikleri

Düşük aşırı kaybı

Çeşitli bağlantı oranı

Kompakt boyutları

Uygulamalar

Uzun-mesafe telekomünikasyon

CATV sistemleri andamp; Fiberoptik sensörler

Yerel alan ağı

Performans özellikleri


Parametre

Teknik Özellikler

Bağlantı oranı50/50%
Bağlantı noktası yapılandırması1 x 2 ya da 2 x 2
Yönsel≥ 55dB
Çalışma sıcaklığı-20 ila + 75 ° C (-40 ile + 85 ° C uygun istek üzerine)
Depolama Sıcaklığı-40 ile + 85 ° C
Fiber türüSinglemode SMF-28, DS fiber veya flexcore corning
Fiber Pigtail uzunluğu1m
Paket boyutları (mm)Paket M, N, A, B, C


Sipariş bilgileri


T

T
TTTTTTTTTTTT
Türü
Sınıf
Dalga boyu
Oranı veya zayıflama (dB) kaplin
Bağlantı noktası
Paket
PIGTAIL stili
Fiber türü
Bağlayıcı In/Out

S= Singlemode standart bağlaştırıcı
W= Singlemode geniş bant Çift

S =Özel
P
= P sınıf
A= Bir sınıf

351310/1550nm =
361310/1585nm =


50= 50/50
3030/70 =
10= 10/90
055/95 =
011/99 =
01021 x 2 =
02022 x 2 =
M= Paket M
N= Paket N
A= PackageA
B= PackageB
C= PackageC
1250um çıplak Fiber =
2= 900um ceket
3= 3mm kablo

0= SMF-28
D= DS Fiber
SÖzel =

0= Hiçbiri
1 =FC/APC
2= FC/PC
3= SC/APC
4= SC/PC
5= ST
6= LC/UPC
7= LC/APC
XÖzel =


Geniş deneyim ve uzmanlık yararlanarak, SOPO tek mod çift pencere bağdaştırıcılar ve multimode 1 x 2, 2 x 2 yuvarlak fiber optik lc couplers kaybı yüksek kalite ve düşük fiyat ürün ve mükemmel servis için en büyük üreticilerinden biri olarak tanınır. Çin'den fabrikamız üretilen ucuz ürünler satın almak için ücretsiz olması.

Hot Tags: Tek modu çift pencere bağdaştırıcılar ve multimode 1 x 2, 2 x 2 fiber optik lc couplers kaybı üreticileri, fabrika, Çin, kalite, düşük fiyat, ucuz malı erimiş
Bizimle iletişime geçin
SOPO optik iletişim Co, Ltd

Adres: JinDiDa sanayi bölgesi, Langkou sanayi Pak, Dalang Street, Longhua yeni District, Shenzhen, Çin

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posta: sales1@sopo.net.cn

SOPO optik iletişim Co, Ltd
foottop